Brankář Bruins Jeremy Swayman se vrátil do týmu poté, co několik zápasů vynechal

Linus Ullmark musel opustit páteční odpolední zápas proti Carolina Hurricanes v TD Garden se zraněním horní části těla. Ullmark byl v 6:57 třetí třetiny otřesen a poté, co se na něj na ledě podíval lékařským personálem, dobruslil na lavičku a do šaten.

Říct, že Ullmark byl v této sezóně pro Bruins fantastický, by bylo podcenění. Po příchodu na matiné o Černém pátku vedl Ullmark v Hokejové Dresy Česká NHL s průměrem 1,96 gólu proti průměru a 0,935 procenta úspěšnosti.

Ullmark v Hokejové Dresy Česká vypadal jako otřesený, 6:57 do třetí třetiny. Pomalu vstal a pak zamířil do bostonské šatny. V brance Bruins jej nahradil Jeremy Swayman, který se nedávno vrátil po svém zranění nohy, přičemž Boston prohrával 2:1. Bruins vyrovnali zápas krátce poté.

"(Ullmark) a (Craig Smith) jsou oba horní částí těla. Myslíme si, že oba budou ze dne na den," řekl po zápase novinářům hlavní trenér Bruins Jim Montgomery v Hokejové Dresy Česká. "Musí se na ně podívat."

Ve 14 startech je Ullmark 13-1-0 a dal dohromady absurdní statistiky. 29letý muž v Dres Boston Bruins vede NHL v počtu gólů proti průměru (1,96), procentu úspěšnosti (0,935) a výhrách (13), mezi všemi brankáři, kteří nastoupili k více než 10 zápasům.

Bruins, kteří se pátečním vítězstvím zapsali do historie NHL, chtějí v úterý na domácím ledě, kdy Tampa Bay Lightning zavítají do TD Garden na 19:00, dosáhnout 13 výher v řadě. ET pokles puku.