Chargers skórovali pozdě, aby vyhráli hru 3

Tampa Bay Lightning se shromáždila z manka 2:0 ve druhé třetině a v neděli večer vyhrála doma 3. zápas 3:2 a snížila vedení ve finále Východní konference Rangers na 2:1.

Kučerov v Dres Tampa Bay Lightning vzal ze slotu přihrávku od Victora Hedmana a rychle nahrál bekhendem Ondřeji Palátovi, který byl otevřený u pravého kruhu.

Shesterkin v Hokejové Dresy Česká skončil se 48 zákroky, ale Rangers promarnili příležitost znovu získat kontrolu nad hrou, když Kučerov vytáhl čtyřminutový trest za vysokou holí Zibanejada, do konce zbývalo něco málo přes devět minut.

Vassy v Hokejové Dresy Česká dosáhl ve 2. hře 25 zákroků na 28 střel a po 9denní pauze prostě nebyl tak ostrý. Tým před ním také ne. Vasilevskij byl 20-8-4 s 2,23 GAA a 0,921 SV % doma během základní části a doma byl ještě lepší v play off za stavu 4-1 s 1,90 GAA a 0,943 SV %.

Hokejové Dresy Česká Tampy Bay, která neprohrála tři roky po sobě jdoucí zápasy play off, než prohrála hry 1 a 2 v Madison Square Garden, se shromáždila z deficitu 3:2 a vyhrála sérii prvního kola proti Torontu v sedmi zápasech.

„Buď to složíš, nebo půjdeš ven a uděláš to," řekl Stamkos. „Očekávali jsme, že dáme gól, když zbývá 40 sekund? Ne. Byli jsme nadšení, že jsme to srovnali a mysleli jsme, že půjde o prodloužení. To může být velký impuls pro naši skupinu."

Křivky učení se Rangers neustále zvyšují a oni se budou muset přizpůsobit, aby zajistili úterní hru 4 a poslali sérii zpět do New Yorku s šancí zajistit si postup do finále Stanley Cupu ve čtvrtek 5.