Matthews zaznamenal pár, když Maple Leafs porazili Golden Knights

Hvězdy Toronta Maple Leafs v Dresy NHL využily ochuzeného Vegas Golden Knights úterní výhrou 4:0. Toto utkání bylo poprvé, co byli Golden Knights v Torontu od listopadu 2019, když proti Maple Leafs v Torontu propadli 0-2-2.

Marner v dres Toronto Maple Leafs skóroval v první třetině pro druhý zápas v řadě, Auston Matthews se posunul na seznam franšízových gólů s párem. William Nylander se dostal na palubovku na začátku třetí třetiny střelou zápěstím, která překonala Lehnerovu vzdálenější stranu. Kapitán John Tavares byl po celou hru solidní a pracoval po boku Marnera.

Obránce Toronta TJ Brodie odehrál svůj 700. zápas základní části v kariéře a asistoval u posledního gólu Leafs. Publikum v Dresy NHL vstalo ze sedadel a jásalo nad svým vítězstvím. Campbell zastavil 12 ran ve třetí a vysloužil si svůj první shutout od zastavení Calgary Flames 2:0 20. března 2021.

"Hráči v dres Toronto Maple Leafs hned od začátku převzali kontrolu nad hrou," řekl trenér Leafs Sheldon Keefe. „Určitě to více vypovídá o tom, čeho si myslíme, že jsme schopni. Udělali jsme, co jsme potřebovali."

Vegas vstoupilo do hry s dalším výrazným zraněním, včetně kapitána Marka Stonea (dolní část těla), Maxe Paciorettyho (zlomená levá noha), Williama Karlssona (zlomená noha).

Hraje tam zkrácený tým a bylo to občas pomlouvané jádro talentovaných dvacátníků, které pohánělo Leafs ke třetímu vítězství v řadě.