Ducks prodloužili vítěznou sérii na osm vítězstvím 3:2 nad Washingtonem Capitals

Gól Trevora Zegrase v prodloužení pomohl Ducks prodloužit jejich vítěznou sérii na osm – a zapsat 1000. vítězství v franšíze – vítězstvím 3:2 nad Washingtonem Capitals.

Ryan Getzlaf v Dresy NHL nasbíral svůj 1000. bod v kariéře, Cam Fowler skóroval také za Anaheim a Troy Terry prodloužil svou bodovou sérii na 15 zápasů za Ducks, kteří zůstali v listopadu neporaženi a od 31. října doma vyhráli šest v řadě. .

Anaheim kontroloval hru v prvních dvou třetinách, ale Caps ožili pozdě ve třetí a shromáždili ten super-pozdní noční comeback o ukradený bod do umístění. Trevor Zegras v dres Anaheim Ducks vyhrál 4:14 v pětiminutovém prodloužení, když pískal stoupající střelu přes levé rameno brankáře Washingtonu Vítka Vaněčka a přehodil hůl do hlediště.

Vítězství také posunulo Ducks do čela Pacifické divize s 23 body poté, co Edmonton prohrál s Winnipegem. Zegras v Dresy NHL zněl nevěřícně, když po zápase řekli, že jejich poslední vítězství je posunulo přes Oilers na první místo.

Getzlaf se stal 92. hráčem v historii NHL, který dosáhl 1000 bodů s primární asistencí. Je také sedmým aktivním hráčem, který dosáhl milníku. "Dnes jsem zjistil, že jsme na stejném čísle, takže bylo skvělé, že jsme si o tom dnes večer promluvili," řekl Getzlaf v dres Anaheim Ducks.

"Tolik pro franšízu znamená," řekla Kariya o 36letém Getzlafovi. byl to skvělý vůdce a byl to skvělý člověk v komunitě."