Jordan Binnington z Blues hází láhev s vodou na centra Avalanche Nazema Kadriho

Brankář St. Louis Blues Jordan Binnington hodil láhev s vodou na centra Colorada Avalanche Nazema Kadriho během sobotního pozápasového rozhovoru po výhře Avalanche 5:2.

Binnington v Dres St. Louis Blues opustil sobotní zápas 3 necelých sedm minut před první třetinou poté, co Kadri přehodil Binningtona, zatímco bojoval s obráncem Blues Callem Rosenem o uvolněný puk těsně před brankovištěm.

"Vidím jen uvolněný puk, opravdu. Jen tak nějak seděl za ním. Jejich obránce se se mnou srazil a strčil mě do něj. Kdyby tomu tak nebylo, nemyslím si, že bych ho vůbec trefil, " řekl.

Hokejové Dresy Česká Blues možná bude muset postoupit do finále Západní konference nebo možná dokonce do finále Stanley Cupu, aby se Binnington vrátil do posezónní akce, a možná i to by bylo sporné. Klub neměl žádné aktualizace.

Blues v době incidentu vedli 1:0, ale forvard Colorada Logan O'Connor krátce nato vyrovnal a Avalanche vyhráli zápas 5:2.

Zatímco Kadri v Hokejové Dresy Česká má za sebou historii špinavých hitů, zranění Binningtona bylo nechtěným vedlejším účinkem hokejového zápasu, který se prostě občas stane. Je to na škodu, protože Binnington nyní kvůli zranění, které utrpěl na té hře, ale srážka s Kadri je čistě náhodná.

Přes šest účastí v play off v této sezóně vede Binnington 4:1 s průměrem 1,72 gólu a 0,949 procenta záchrany. V této sezóně byl Kadri nedílnou součástí favorita Stanley Cupu. Vedl Avalanche s 59 asistencemi. základní části a vstřelil 28 gólů.

Ville Husso v Hokejové Dresy Česká, který zahájil play off jako brankář č. 1 Blues, pravděpodobně v pondělí večer nastoupí proti Avs ve 4. zápase. Husso v úlevové roli inkasoval čtyři góly z 23 střel (0,826 %). ve hře 3, kde Colorado vyhrálo 5-2 a získalo vedení v sérii 2-1.